Zaufaj doświadczeniu

Wieloletnia praktyka pozwala nam zaoferować pomoc w rozwiązywaniu istotnych problemów prawnych i podatkowych przedsiębiorstw

O firmie


Kancelaria specjalizuje się w doradztwie prawnym i podatkowym, głównie z zakresu obsługi przedsiębiorstw. W ramach swoich usług oferuje przede wszystkim kompleksową obsługę i wsparcie dla firm w rozwiązywaniu problemów powstających w związku z koniecznością dostosowywania się do zasad regulowanych przepisami prawa.

Obsługa prawna


Kilkuletnie doświadczenie pozwala na szybkie zidentyfikowanie problemów i zaproponowanie skutecznych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Kancelaria oferuje pomoc w zakresie odpowiedniego stosowania przepisów prawa, zapewnia wsparcie w sporach mających na celu ochronę praw klienta, jak również przy  sporządzaniu umów, zawieranych w ramach prowadzonej działalności, prowadzeniu spraw przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Doradztwo podatkowe


Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc w sprawach podatkowych, w tym poszukiwanie optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Reprezentujemy klientów w postępowaniach z organami podatkowymi i wyjaśniamy wątpliwości związane z zastosowaniem niejasnych przepisów prawa podatkowego. Pomagamy przy sporządzaniu dokumentacji podatkowych dla transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, sporządzaniu analiz porównawczych (tzw. benchmarkingów), polityki cen transferowych i wielu innych niezbędnych dokumentów w zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa.

O mnie

Jestem absolwentką prawa, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie oraz zdałam egzamin na doradcę podatkowego. Ponadto ukończyłam Podyplomowe Studia z Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – Krakowskiej Szkole Biznesu oraz Podyplomowe Studia z zakresu Cen Transferowych i Zarządzania Podatkami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach radcowskiej w Zakopanem, adwokackiej w Krakowie, w Spółce Doradztwa Podatkowego w Krakowie oraz Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej w Bielsku-Białej. Moje zainteresowania ukierunkowane są na prawo cywilne, gospodarcze i handlowe, prawo podatkowe, ze szczególnym uwzględnieniem podatków dochodowych oraz cen transferowych, prawo sportowe i prawo własności intelektualnej. Jestem autorką artykułów w zakresie prawa podatkowego.


Publikacje

PRAWO I PODATKI
nr 110, grudzień 2014

„Polski podmiot jest płatnikiem podatku u źródła”

Przejdź do publikacji
PRAWO I PODATKI
nr 112, luty 2015

„Polski płatnik rozlicza podatek u źródła”

Przejdź do publikacji